Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY (3201456)

В наявності
Модель: BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY
Артикул: 023035
Виробник: Ariston

5 690грн.
Знайшли дешевше?

Скорочений опис

Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талона.Накопичувальний електричний водонагрівач Aris... Читати далі...


Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талона.

Накопичувальний електричний водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY варто купити для забезпечення гарячою водою незалежно від центрального водопостачання. Бойлер місткістю на 50 літрів дозволить насолоджуватися гарячою водою великому сімейству. Циліндрична конструкція має досить компактні розміри, що дозволяє розмістити техніку в дуже обмеженому просторі. Оптимальне використання місця забезпечує нижнє підведення та панель управління в нижній частині бака. Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості. Італійська техніка виконана з якісних та довговічних матеріалів, що забезпечують безпечну експлуатацію. Електронне меню інтуїтивно зрозуміле та просте у використанні. Дисплей відображає всю потрібну інформацію. Приємне підсвічування виконує не тільки практичну, а й естетичну функцію. Накопичувальний бак виготовлений із надійної нержавіючої сталі. Внутрішня частина резервуару виконана з емалевим покриттям. Така конструкція забезпечує тривале збереження тепла. Водонагрівач оснащений двома тенами із загальною потужністю 1800 Вт. Збільшений магнієвий анод та спеціальна конструкція ТЕНів сухого типу гарантують мінімальне скупчення опадів та утворення накипу. Максимальна температура нагрівання води сягає 80 градусів. Панель керування дозволяє встановити максимальну температуру нагрівання. Також режим ECO. Для максимальної ефективності конструкції водонагрівача застосовується технологія не змішування холодної і гарячої води NANOMIX. Безпечну експлуатацію забезпечують термостат із подвійним запобіжником та запобіжний клапан на 8.5 бар.


Параметри

   Італійський дизайн

   Збільшений магнієвий анод

   Технологія не змішування холодної і гарячої води NANOMIX

   Термостат із подвійним запобіжником

   Запобіжний клапан на 8.5 бара у комплекті

   Мідний ТЕН

Запобіжний клапан

Об'єм бака:

50 л

Потужність:

1800 Вт

Тип ТЕНа:

«сухий»

Кількість ТЕНів:

2

Прибл. час первинного нагріву:

87 мин.

Макс. температура нагріву:

80 °C

Управління:

електронне

Wi-Fi:

немає

Індикація нагріву:

стрілкова

Монтаж:

вертикальний

Підводка:

знизу

Підключення води:

1/2"

Внутрішнє покриття бака:

емаль

Магнієвий анод:

так

Стандарт захисту:

IPX3

Електроживлення:

220 В

Висота:

553 мм

Глибина:

470 мм

Ширина:

450 мм

Вага:

16 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!