Садовий насос AL-KO GPI 600 ECO (113597)

В наявності
Модель: GPI 600 ECO
Артикул: 022631
Виробник: AL-KO

2 250грн.
Знайшли дешевше?

Скорочений опис

Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талона. Можливий продаж по безналу з ПДВСадови... Читати далі...


Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талона. Можливий продаж по безналу з ПДВ

Садовий насос AL-KO GPI 600 ECO пропонує гарне співвідношення ціни та якості для мобільного зрошення. Маючи номінальну потужність 580 Вт і максимальну швидкість потоку 3100 л/год. він добре підходить для використання в будинку та саду.

Особливо підходить для потужного зрошення двору та саду з криниці, цистерни або дощової діжки. Максимальна висота самовсмоктування становить вражаючих 8 м при максимальній висоті подачі 37 м. Невелика вага 6,4 кг та просте введення в експлуатацію роблять виріб надзвичайно зручним для користувача. Насос має з’єднання всмоктування/тиску для напорної лінії 1 дюйм.

Висока герметичність завдяки керамічній системі ущільнення. Встановлена ​​ручка робить агрегат придатним для мобільного використання. Крім того, садовий насос AL-KO працює особливо тихо із своїм 1-ступінчастим приводом насосу.

Примітка: Садовий насос не підходить для питної води, а лише для технічної води та води, що містить хлор (вода в басейні) нижче 35 ° C. Він також не підходить для використання в солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або воді, що містить пісок.

Параметри

  • Компактний і потужний для побутового використання насос від Німецького виробника, допоможе у вирішенні завдань по забору води з резервуарів, басейнів, колодязів з максимальною глибиною 8 м від поверхні води, для поливу саду, городу, газону або просто осушення.
  • Оснащений тихим асинхронним електродвигуном потужністю 580 Вт працює від побутової мережі 220-230В. Забезпечуючи продуктивність 3100 л / год (51л / хв) з підйомом на висоту до 37 м і тиском 3,7 бар.
  • Керамічні ущільнювачі в місцях з'єднання і прилягання валу з металевою капсулою виключають просочування води до двигуна забезпечуючи довгу і безперебійну роботу насоса.
  • Робочий кожух з патрубками підключення діаметром 1 дюйм виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до ерозії і забезпечуючи надійний захист внутрішніх деталей 1-ступеневої приводу насоса.
  • Широка нижня станина забезпечить стійкість насоса на поверхні, а для фіксації на вузьких місцях поруч з краєм резервуара передбачені монтажні отвори для фіксації за допомогою болтів або шпильок.
  • Додатковим комфортом є верхня ручка, забезпечуючи зручний перенесення насоса з місця зберігання до місця роботи.
    Важливо насос садовий AL-KO GPI 600 ECO призначений для забору технічної води з невеликим вмістом хлору (вода з плавальних басейнів), що не містить піску, абразивних частинок і агресивних хімічних сумішей температурою до 35 С.

Технічні характеристики

Арт. No

113597

Код EAN

4003718058109

Потужніcть, кВт

580

Макс. висота подачі у м

8

Макс. висота подачі у м

37

Макс. об'єм подачі у л/год

3 100

Ø вихідного отвору

G 1" (33,3 мм)

Робочий механізм насоса

1-ступеневий

Вага, кг

6,4

Комплектація

Картонна коробка

Комплектація

Картонна коробка


Технічні характеристики

Арт. No

113597

Код EAN

4003718058109

Потужніcть, кВт

580

Макс. висота подачі у м

8

Макс. висота подачі у м

37

Макс. об'єм подачі у л/год

3 100

Ø вихідного отвору

G 1" (33,3 мм)

Робочий механізм насоса

1-ступеневий

Вага, кг

6,4


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!