Принтер Evolis Badgy100 для друку на пластикових картках (B12U0000RS)

В наявності
Модель: Badgy100
Артикул: 022898
Виробник: Evolis

20 500грн.
Знайшли дешевше?

Скорочений опис

Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талонаКомплексне рішення, економне і просте у ... Читати далі...


Ми продаємо тільки оригінальну продукцію провідних брендів і працюємо тільки з офіційними постачальниками на території України. З супроводом оригінального гарантійного талона

Комплексне рішення, економне і просте у використанні - Badgy200 спроектований для створення повнокольорових бейджів професійної якості з мінімумом зусиль.
Економічний і простий у використанні, Badgy200 задовольнить всі Ваші потреби в графічній  персоналізації і негайного випуску карт як в одиничному екземплярі, так і малими тиражами.

Badgy200 ідеальний для друку персоналізованих карт:

  • бейджі персоналу
  • шкільні пропуску
  • членські картки
  • картки лояльності
  • бейджі заходів
  • бейджі відвідувача

ЕКО-дизайн
В рамках концепції еко-дизайну, спрямованої на зменшення впливу на навколишнє середовище, компанія Evolis там, де це можливо, використовує у виробництві своєї продукції перероблені матеріали, розробляє компактні і легкі принтери, що дозволяє домагатися зниження викидів CO2 при транспортуванні і упаковці, знижує енергоспоживання своїх принтерів завдяки дуже економному режиму очікування.Комплексне рішення
Badgy являє собою готове рішення для PC або MAC, що складається з карт-принтера, програмного забезпечення для персоналізації карток Evolis Badge Studio® і комплект витратних матеріалів на 100 відбитків (кольорова стрічка і чисті пластикові картки).

Друк за запитом
Badgy200 дозволяє миттєво і абсолютно незалежно віддрукувати Ваші карти. Друкуйте бейджі коли і як вам необхідно: від однієї карти до невеликих тиражів.

Економія часу
Badgy200 може друкувати зі швидкістю до 95 повнокольорових карток в годину. Ви можете імпортувати інформацію з баз даних в макети Ваших карт і запускати друк бейджів з змінними даними одним кліком.

Імідж
Badgy200 допоможе Вам підкреслити імідж Вашої компанії. Він друкує карти «в край» з професійною якістю.

Простота використання
Badgy200 встановлюється і використовується як звичайний офісний принтер. Подаючий і приймальні лотки розташовані на лицьовій стороні принтера.
Програмне забезпечення Badgy Premium Suite дозволяє легко контролювати принтер з Вашого комп'ютера за допомогою одержуваних повідомлень.
Стрічки Badgy легко встановлюються і автоматично виявляються принтером.


Технічні характеристики

Тип

принтер для друку пластикових карт

Макс. швидкість

80 карт/ч (кольорова); 180 карт/ч (монохромна)

Роздільна здатність

300 dpi

Дисплей

немає

Пам'ять

16 МБ

Інтерфейси

USB

Живлення

від мережі

Друк на

пластикові картки

Габарити

147x200x276 мм

Вага

1,7 кг


Комплектація

Картонна коробка

Технічні характеристики

Тип

принтер для друку пластикових карт

Макс. швидкість

80 карт/ч (кольорова); 180 карт/ч (монохромна)

Роздільна здатність

300 dpi

Дисплей

немає

Пам'ять

16 МБ

Інтерфейси

USB

Живлення

від мережі

Друк на

пластикові картки

Габарити

147x200x276 мм

Вага

1,7 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!