Силіконовий килимок із розміткою для розкатки тіста
Розмір килимка: 70*50 см
Бортик: 5 мл
Головне призначення силіконового килимка - на ньому зручно розкачувати тісто
За допомогою розмітки на килимку, Ви легко розкачаєте тісто потрібного розміру і діаметра
Такий килимок можна використовувати під час випікання різних виробів
Його потрібно просто постелити на деко, тісто не прилипає і краще пропікається
Килимок виготовлений із високоякісного термостійкого силікону
Рекомендації щодо використання:
заборонено розрізати продукт на килимку
заборонено мити килимок металевою губкою
Після багаторазового використання колір килимка може змінитися, але на властивостях і якості продукту це не позначиться
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baker |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 700 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Силикон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик кондитерский |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция формы | Цельная |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Тип формы | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴




